Strefa czasowa UTC+1godz.

Dzisiaj jest 19 lut 2018, 20:29

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Wojownik
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
hehe :D wypławek xD wiedziałem że gdzieś o nim słyszałem ;P nawet szukałem w grupie systematycznej wirków, a to chyba powiązane ze sobą grupy ;> pływak żółtobrzeżek ;D miałem przyjemność widzieć żywe osobniki na uczelni :D niczego sobie robaczki, larwy natomiast nigdy nie widziałem

Zdjęcia są Twojej roboty?
tzn. widziałeś te stworki na żywo? :)

Tytuł:
Pisarz
Awatar użytkownika
Zdjęcia pochodzą z internetu a co do widzenia na żywo to tylko pływaka żółtobrzeżka oraz larwę :) jedną nawet hodowałem (stąd wiem, że większego potwora i zabójcy nie ma na naszej planecie) Chociaż karmiłem ją cały czas to i tak chyba było jej za mało bo niestety mi padła :c Lecz to jak polowała było wręcz przerażające. :B Teraz tylko czekać aż ty dodasz jakieś ciekawe zdjęcia :)

Ekhem ekhem! Wciąż czekam na jakieś stworzonka. :P Masz czas do wtorku. Inaczej wrzucam kolejne zdjęcia swoich robaczków, bakterii itp. :P

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Szanujmy się na wzajem - przestań pisać post pod postem w tematach dyskusyjnych, albo uprzejmie poproś kogoś o sklejenie takowego ze starym postem. :)

Jaquel:
Eh...wybacz że pisałem post pod postem. Od teraz postaram się tego nie robić. Za jakiś jednorazowy przypadek z góry przepraszam. Jednakże odnośnie szacunku, to moim zdaniem nie piszę nic takiego co pokazuje jego brak. Zwyczajnie chciałem zmotywować Demi do wrzucenia nowych zdjęć do tego działu, gdyż nie chcę się udzielać zdjęcie za zdjęciem.

Dragu:
Spoko. Następnym razem spamuj mu profil wiadomościami, albo wysyłaj PW z zapytaniami. :P

Jaquel:
No ok. Twoje forum, twoje zasady :P

Dragu:
Forum nie jest moje, tylko nasze, wszystkich użytkowników. ;)
Ale jakieś zasady być muszą, bo będzie chaos, a chaos chcemy tu tylko kontrolowany, lub kontrolowanie niekontrolowany. xD

Tytuł:
Wędrowiec
Dokładnie. Kurz to siedlisko roztoczy. Niby są wszędzie i niby nie robią wielkich szkód, ale zawsze mogą być groźne.

Tytuł:
Wojownik
Awatar użytkownika
Fajny temat :D miło się ogląda :P Pływaka też miałem okazję obserwować w akcji - prawdziwe bestie zwłaszcza gdy mają już koło 5-7cm ;p rozszarpują wszystko co dopadną i nie zawahają się dziabnąć niczego - dorosłe osobniku są już dużo bardziej łagodne, ale za to wyjątkowo piękne - a jak pływają na pierwszy rzut oka wyglądają jak małe żółwiki ;p
Ogólnie wodnymi żyjątkami od dziecka się interesowałem i sporo z nich "podglądałem". Fascynujący świat :P w sumie zaleszczotka też dane mi było hodować. Niezwykły jest tylko szkoda, że taki malutki. Ale potrafi ubić bestie większą od siebie znacznie bo posiada gruczoły jadowe w tych "szczypcach".

Tytuł:
Wojownik
Awatar użytkownika
Witam z kolejną zagadką
zmieniamy trochę zasady :) do każdego zdjęcia postarajmy się określić parę informacji dotyczących danego organizmu,
czy jest to zwierz, czy roślina, a może bakteria, jeśli zwierz, to do jakiego typu został zaliczony (czy jest to ssak, ptak, a może owad), i finalnie, postarajmy się określić gatunek, a przynajmniej rodzaj tego zwierzęcia, czy też rośliny :)

nie zabierajmy więcej czasu, do dzieła! :D

Obrazek

Tytuł:
Future MILFgaardian
Awatar użytkownika
Reputacja: 35
Mi to na jakąś rozwielitkę wygląda xD

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika
Reputacja: 21
Zwierzę... a raczej organizm. xD
Rozwielitka, też nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć. :P Rozwielitkus pospolitus. xD

Tytuł:
Wojownik
Awatar użytkownika
Daphnia, czy jak kto woli, rozwielitka :) łatwa zagadka, szybkie odpowiedzi :)

Zaraz kolejna zagadka

Tytuł:
Wojownik
Awatar użytkownika
Z powodu tego, że ostatnio zaniedbywałem ten temat, dziś dwie zagadki :)
Powodzenia !

1.
Obrazek

2.
Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.